Çayırova evden eve nakliyat

Mayıs 25, 2013

Çayırova, Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nden ayrılarak Bakanlar Kurulu kararıyla 2008’de ilçe haline gelmiştir.
2000 yılı nüfus sayımına göre nüfusu 23.674’dir. 2009 yılı nüfus sayımına göre ise nüfus 82.494’dur.

evdenevenakliyathizmetlerimiz

hlogoÇayırovada evden eve nakliyat hizmeti sunan haydaroğlu evden eve nakliyat tüm çayırovalılar tarafından tanınmaktadır.

Haydaroğlu nakliyat güvenilirliği ve müşterilerine sundugu hizmetin kalitesyle tanınmaktadır. öncesince çayırovaya yada çayırovadan başka bir yere ev, ofis vb. eşyalar taşımıştır.

Çayırovalılara özel yaz kampanyasından Sizde yararlanmak için hiç vakit kaybetmeden numralarımızı arayın ve kampanyamıza dahil olarak birbirinden iyi indirimlerden faydalanın.

ambalaj

Çayırova evden eve nakliyat Standartları; 

Sunduğu hizmetin sorumluluğunu taşır, kaliteli, hızlı, güveli ve en önemlisi sıfır hata ile çalışır. Haydaroğlu Nakliyat müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Müşterilerine devamlı yüksek kaliteli ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Müşterisinin acil durumlarına öncelik verir ve Hizmette kaliteden hiçbir şekilde taviz vermez. Evden Eve Nakliyat sektöründe sürekli gelişim sağlayan firma olup aynı zamanda kendisini inceler, değerlendirir, yeniler. Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir ve tüm Ekibimiz Profsyonel (Lisanslı) personellerden oluşmaktadır. Hizmet sağlandığı aşamada hiçbir kaynağı israf etmez, tasarruflu bir şekilde hizmetini sunar ve kalite standartlarının altına kesinlikle inmez.

nakliyathizmetlerimiz