İzmit evden eve nakliyat

Mayıs 13, 2013

Haydaroğlu İzmit Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgesine Ait Web Sayfamıza Hoşgeldiniz…

nakliyathizmetlerimiz
Haydaroğlu evden eve nakliyat ve taşımacılık firması olarak İzmit  ilçesinde hizmet vermekteyiz. İzmit, Kocaeli ilinin merkez ilçesi, İzmit Körfezi’nin doğu kıyısındaki şehirdir. Marmara Bölgesi’nin Çatalca-Kocaeli bölümünde yer almaktadır.

Kocaelinin İzmit ilçesine tarafımızdan yapılan her türlü nakliyat işleriniz Haydaroğlu Evden Eve Nakliyat ekibi olarak ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.  Büyük, küçük ve orta boy araçlarımız günümüz teknolojisine göre sürekli yenilenmekte ve daha kaliteli bir nakliye hizmeti için donatılmaktadır.

Haydaroğlu Nakliyat: Tecrübeli, bilgili uzman kadromuz ve son teknoloji ile donatılmış araç ve gereçlerimiz sayesine  size sorunsuz bir taşıma garanti ederek eviniz taşınız iken arkanıza rahatça yaslanarak kahvenizi yudumlamanızı sağlar.

Haydaroğlu Müşteri Hizmetlerini Arayarak Hizmet Satın almak için ücretsiz expertiz hizmeti için randevu alınız.

hlogo
Ataşehir Merkez      : 0216 317 77 89

Mecidiyeköy Şube   : 0212 317 77 89

Pendik   Şube          : 0216 317 77 89

Müşteri Hizmetleri   : 0532 592 32 03 – 0531 011 07 18

evdenevenakliyathizmetlerimiz

 

Duyuru;

º Haydaroğlu Evden Eve Nakliyat Müşteri Memnuniyetini Daimi Olarak Ön Planda Tutmayı İlke Edinmiştir.
º Müşterilerine Sunduğu Hizmeti Kusursuz Kılmak İçin Son Teknolojik Araç Ve Gereçler İle Birlikte Profesyonel Ekip Çalışması ile Organize Ederek Hizmetini Sunar.
º Müşterisinin Acil Durumlarına Duyarlı Davranır, Öncelik Tanır ve Sunulan Hizmette Kaliteden Kesinlikle Taviz Verilmez.
º Evden Eve Nakliyat Sektöründe Sürekli Gelişim Sağlaması Ve Lider Firmalar Arasında Yer Almasının Sebebi Sunduğu Hizmeti Sürekli Güncelleyerek Daha İyisini Sunabilmesi İle Beraber Müşteri Memnuniyetini Maximum Seviyede Sabitleyebilmesidir.

evdenevenakliyataraclarimiz