Kandıra evden eve nakliyat

Mayıs 13, 2013

nakliyathizmetlerimiz

Kandıra Evden Eve Nakliyat Şubemize Ait Web Sayfamıza Hoşgeldiniz…

bayrakevdenevenakliyat

Haydaroğlu Kandıra evden eve nakliyat ve taşımacılık firması olarak; Kandıra’da bulunan şubemiz ile 19 yıldır hizmetinizdeyiz.

Kocaeli ilinde nüfusu 10.000’i aşan yerleşmelerin en küçüğü Kandıra’dır.
Karadeniz’e açılan bir vadinin yamaçlarındaki düzlükte kurulmuş olan Kandıra, İzmit’e 48 km’lik bir yolla bağlanır.

Haydaroğlu: Kandıra evden eve nakliyat Kalite Standartları;

Firmamız Kandıra‘dan Türkiye’nin her köşesine hizmet vermektedir. Firmamız 19 yıldan beri Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Taşımacılıkta tecrübeli ve uzman personeli ile hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız, geniş araç filosu ve tecrübeli personeli ile şehir içi ve şehirler arası ev, ofis/işyeri nakliyatını ve eşya depolama hizmetlerini en güvenilir ve ekonomik bir hizmet ile müşterilerimiz için sorunsuz ve zahmetsiz bir performans sunuyoruz.

Taşıma sırasında paketleme işlemleri için kullanılacak malzemenin sıfır, temiz ve sağlam olmasına dikkat etmekteyiz.

Tecrübeli personelimiz ile nakliyat hizmetimiz öncesinde tüm ev ve ofis eşyalarınızı uygun ve kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak itina ile paketlemekteyiz.

Bu sayede eşyalarınıza zarar gelme riskini minimum düzeye sabitleriz. Taşıma sonrasında personelimiz tarafından ambalajlanan tüm eşyalarınız açılarak, yerine yerleştirilmekte ve atıklar çöpe atılarak kirlilik önlenmektedir.

ambalajlama

Asansörlü Nakliyat hizmeti ile hem kendi işimizi, hem de siz sayın müşterilemizin işini kolaylaştırmaktayız. Böylelikle hızlı nakliye işlemi ile zamandan tasarruf etmekteyiz.

Kandıra Evden Eve Nakliyat için Ücretsiz Expertiz

Ev ve iş-yerinizdeki eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için, Experimiz eşyalarınızı yerinde inceleyip, en uygun nakliye planını belirleyerek expertiz raporunu hazırlamaktadır. Hazırlanan bu expertiz raporu ile taşınmanızın sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

expertiz2