evden eve nakliyat İstanbul Ev Taşıma Nakliye Haydaroğlu

Evden Eve Nakliyat

Mayıs 13, 2013

hlogoHaydaroglu Nakliyat ‘a Hoşgeldiniz.
1995′den beri sizleri mutlu etmeyi kendisine görev edinen Haydaroglu Nakliyat sizlerin sevgisiyle büyüdü, güçlendi.
Kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeyen ve bu anlayışı tecrübesiyle bütünleştiren Haydaroglu Nakliyat çağın getirilerini de kullanarak bu kaliteyi daha ileriye taşımayı amaç edindi.

 

seh_arasi

 

Evden Eve Nakliyat Sigortası: (lütfen Dikkatle Okuyun)

  • Artık bilinçaltımıza yerleşmiş olan bir söylemdir “sigortalı taşımacılık” sözü. Bu konuda hem firmalar hem de müşteriler çok az şey bilmektedir esasında. Firmalar, sigortalı taşıma yapıyoruz derken bilerek veya bilmeyerek hem kendilerini hem de müşterileri yanlış yönlendiriyorlar.

 

  • Bu yazımız Bilmeyen firmalar ve  evini taşıtacaklar için çok önemlidir. Sigortalı taşıma kavramı sadece şehirlerarası eşya nakli esnasında trafik raporuyla sabit olan bir kaza sonrası oluşan hasarlarda devreye girmektedir. Hiçbir sigorta şirketi yükleme ve boşaltma esnasında oluşacak hasarları karşılamaz zira düşündüğümüz vakit her taşımanın başlangıcına ve bitişine bir eksper tayin etmek gerekecektir.

nakliyat-sigortasi

Sigorta şirketleri 2.el eşyaya sigorta yapmazlar fakat  eşya orijinal ambalajında ise istisnalar oluşmaktadır.buna ek olarak sigorta ancak FATURALI OLAN EŞALARINIZI kapsayacaktır ve sigorta firması ödeme yapmak için çok farklı nedenler öne sürecektir ve sizin onlara kolay kolay veremeceğiniz şeyleri sizden talep edecektir.hlogo

Bu noktada gerek şehir içi taşıma olsun gerekse şehir dışı taşıma olsun sigortalı taşımacılık güvencesi sadece aracın kaza yapması sonrasında gerçekleşmektedir. Geri kalan kısımda tamamen firmanın ne kadar güvenilir olduğuna kalmıştır. Dahada Önemlisi Evinizi taşıyan elemanların bu konudaki profesyonelliği Sigorta anlamına gelmektedir…

NOT: Bazı Firmalar Kendi Bünyelerinde sigorta yapmaktadır. Zarar gören eşyalarınızı karşılamaktadırlar.