Şehirler Arası Nakliyat Haydaroğlu İstanbul Şehirler arası evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Haziran 1, 2013

seh_arasiŞehirler Arası Nakliyat hizmeti için özenle hazırlanmış araçlar ve eğitimli personelleri ile 81 ilimizde  taşıma işleminizi gerçekleştirmek için özel ekiplerimiz ve ekipmanlarımız hizmetinizdedir.

Şehirler arası nakliyat alanında en donanımlı ve en kaliteli personele sahip olan firmamız müşterilerine kusursuz hizmeti sunar.

Şehirler Arası Nakliyat çalışması, şehir içi taşıma işleminden daha fazla inceleme gerektiren bir çalışmadır. Kesinlikle Hata Yapılmamalıdır.

Haydaroğlu Tüm İllerimize evden eve nakliyat, eşya depolama, parça eşya ve ağır nakliyat hizmetlerini sunuyor.

haydararac

Şehirler Arası Nakliyat İçin Kullandığımız Araçlarımızdan Bazıları;

Şehirler arası nakliyat çalışma presiplerimiz ve çalışmanın tanımı:

  • Ücretsiz olarak sunduğumuz Expertiz hizmetini sayesinde net bir fiyat ve taşıma için gerekli ekip, araç ve gereçlerin planlanması sonunda net fiyat çıkarılarak müşteriye sunulur  uygun görüldüğünde taraflarca nakliyat sözleşmesi imzalanır.

 

  • Sözleşmede yazılı olan tarih içerisinde uzman ekibimiz taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için büyük bir titizlikle eşyalarını ambalajlar. (taşınacak tüm eşyalarınızın bir listesi tutulurak bir kopyası müşterimize teslim edilir.)

 

  • Eşyalarınız listeden kontrol edilerek araca yüklenir ve A noktasından B noktasına sözleşmede yazan tarihde güvenli bir şekilde uzman ekibimiz tarafından taşınır.

 

  • Uzman ekibimiz B noktasına eşyalarınızı listeden kontrol ederek eşyalarınızı yerleştir ve monte demonte işlemlerini gerçekleştirerek taşıma işlemini sonlandırır.

ambalaj