Kurumsal Nakliyat

Mayıs 13, 2013

Siz değerli müşterilerimize ofis taşımacılığı alanında hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

seh_arasi
Alanında deneyimli ve tecrübeli yetişmiş kadromuz ve ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile birlikte iş planı çıkartarak en kısa sürede ofisinizin, büronuzun nakliyesini sağlamaktayız.

Firmamız tarafından ofis ve büro taşımacılığı için ithal edilen özel ambalajlarımız ile eşyalarınız ayrı ayrı özenle paketlenerek hasar görmeyecek bir biçimde yeni adresinize taşınır.

Değer verdiğiniz önemli eşyalarınıza gerekli önem gösterilerek taşınmaktadır. Firmanızın evrak ve dosyaları taşınacağınız yeni adresinizde sorun yaşamamanız ve zaman kaybetmemeniz için ayrı ayrı kolilenmektedir.

Eşyaların demonte ve monte işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

ambalaj

Kurumsal taşımacılık; Kamu ve Özel organizasyonların biryerden başka bir yere taşınmasına verilen isimdir. Evden eve yada Parça taşımacılığı gibi işlemlerden farklı olarak Nakliyat işleminin büyüklüğüne göre belirlenen denetmen yada denetmen heyeti gözetiminde gerçekleştirilen bir işlemdir.

Kurumsal taşımacılık iki gruba ayrılır;  ilki Kamu kurumlarını kapsayan Kurumsal taşımacılık, diğeri Şirket, Ofis gibi kuruluşları içine alan Kurumsal taşımacılıktır.