Derince evden eve nakliyat

Mayıs 13, 2013

Derince Evden Eve Nakliyat : Haydaroğlu Hizmet Bölgesi Sayfası:

Derince’den heryere , iş yeri, depo ,büro ,ofis ,müze ,banka ,antika ,şirket taşımacılığında lider kuruluşu olan Haydaroğlu  Evden Eve Nakliyat derince’de sunduğu hizmetilerinin tamamı garantilidir.

evdenevenakliyataraclarimiz

İstanbul’a 90 km uzaklıkta olan İzmit’in batısında ki Derince, bir çok ilimizi; nüfusu, ekonomik yapısı ve gelişmesiyle geride bırakmıştır.

Haydaroğlu evden eve nakliyat ve taşımacılık firması olarak Derince  ilçesinde hizmet vermekteyiz.

evdenevenakliyathizmetlerimiz

Derince Evden Eve Nakliyat kalite  Standartları;

Sunduğu hizmetin sorumluluğunu taşır, kaliteli, hızlı, güveli ve en önemlisi sıfır hata ile çalışır. Haydaroğlu Nakliyat müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Müşterilerine devamlı yüksek kaliteli ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Müşterisinin acil durumlarına öncelik verir ve Hizmette kaliteden hiçbir şekilde taviz vermez.
Evden Eve Nakliyat sektöründe sürekli gelişim sağlayan firma olup aynı zamanda kendisini inceler, değerlendirir, yeniler. Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir ve tüm Ekibimiz Profsyonel (Lisanslı) personellerden oluşmaktadır.  Haydaroğlu Evden Eve Nakliyat müşterisine değer verir, saygı duyar. Verdiği hizmetin sorumluluğunu sonuna kadar taşır, devamlı, hızlı ve sağlıklı ilişkiler kurar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutar, verdiği sözün arkasında durup sağladığı hizmetin hakkını verir. Müşterilerine devamlı yüksek kalite ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Haydaroğlu Evden Eve Nakliyat müşterisinin acil işlerine saygı duyar, öncelik verir. Hizmette kaliteden hiçbir şekilde taviz vermez. Haydaroğlu Evden Eve Nakliyat değişimi ve gelişimi birlikte yönetir. Nakliye hizmetindeki verimliliğini sürekli sorgulayarak, üretkenliğini arttırır. Verilen söze bağlı kalmanın en büyük kazanç kapısı olduğunun farkındadır. Sektörde müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutar, gereksinimleri önceden belirler. Kocaeli Evden Eve Nakliye sektöründe sürekli gelişim sağlar, kendisini inceler, değerlendirir, yeniler ve kendisiyle rekabet içine girer. Kocaeli Evden Eve Nakliyat için personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir. Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken hiçbir kaynağı israf etmez, tasarruflu bir şekilde hizmetini tamamlar. İş ve toplum ahlak kurallarına titizlikle uyar.

nakliyathizmetlerimiz

Firmamız  K1 ve K3 belgelerine belgelerimiz sayfasından bakabilirsiniz.

Bu belgeler bizi korsan firmalardan ayıran ulaştırma bakanlığı onaylı yetki belgeleridir. Haydaroğlu Nakliyat  yıllardır kalite standartlarından ödün vermeyerek zirvede kalmayı başarmış ve sektörün en deneyimli firmalarından biridir.