Kartal evden eve nakliyat

Mayıs 12, 2013

Kartal, İstanbul’un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası’nın kuzey batısında yer alan, 2008 sayımına göre 501,209 (TÜİK) ve mücavir alanıyla birlikle 48.000 m² yüzölçümü olan bir ilçedir. Kartal ilçesi, batıda Maltepe, kuzeyde Sancaktepe, kuzeydoğuda Sultanbeyli ve doğuda Pendik ilçeleriyle çevrilidir.

Haydaroğlu evden eve nakliyat ve taşımacılık firması olarak Kartal ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Kartal evden eve nakliyat ta HAYDAROĞLU Nakliyat’ la eşyalarınız uzmanlarımızca sökülür ve gideceği yere montajı yapılır. Bununla beraber elemanlarımızın yapacağı birinci kalitede ambalaj hizmetleri eşyalarınızın risksiz bir şekilde taşınmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca eşyalarınız ebatlarına ve şekillerine göre ambalaj ve kolilenip minimum hacim kaplanması amaçlanmaktadır.


Kartal evden eve nakliyat sektöründeki en kalifiye ekspertiz uzmanı çalışanımız eşyalarınız taşınmadan önce evinize gelip size en uygun fiyatı ve eşyalarınızın güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınması için size yardımcı olacaktır.

Bize telefonla ulaşabileceğiniz gibi yenilenen internet sitemize de başvurup her türlü taşıma hizmetlerimiz hakkında gerekli bilgiler edinebilirsiniz.