Samandıra evden eve nakliyat

Mayıs 12, 2013

Haydaroğlu evden eve nakliyat ve taşımacılık firması olarak Samandıra  semtinde hizmet vermekteyiz.

kaitestandartlari

Haydaroğlu Samandıra evden eve nakliyat  Evinizin daha sağlıklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız expertizimiz tarafından incelenir. Eşyayı taşıyacak araç hacmi veya sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi, taşımayı yapacak personel sayısı belirlenir ve buna göre bir ücret sunulur. Mutabakat sağlandığı taktirde, anlaşılan gün ve saatte taşımanız başlar.

evdenevenakliyataraclarimiz

Haydaroğlu ev eşyası depolama, evden eve taşıma ev taşımada öncü firmalardandır. Haydaroğlul evden eve nakliyat  yıların verdiği iş tecrübesi ve müşteri memnuniyetiyle  İstanbul olmak üzere Türkiyenin genelinde hizmet vermektedir. Haydaroğlu evden eve nakliyat arac filosu ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Haydaroğlu evden eve nakliyat ev taşımacılığı büro taşımaçılığı  yapmaktadır.Haydaroğlu evden eve nakliyat ana merkezimiz İstanbul anadolu yakası cevizli ve ataşehirdedir. İstanbul avrupa yakasında ise mecidiyeköydedir. Eşyalarınızı evinizde ambalajlayıp  paketli bir şekilde liste tutularak teslim aınıp, diğer ev adresinize eşyanızın dizimini kurulumunu firma elemanları tarafında yapılmaktadır. Mobilyalarınız beyaz eşyalarınızın bağlantılarını ustalar tarfından yerleştirilmesi sırasında dolaplarınız vb. eşyalarınızında monte işlemleri gerçekleştirilerek hizmet tamamlanır.

ambalajlama

Müşterilerimizi memnun etmek bizide mutlu etmektedir. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ temel alınarak hizmet verilir. Şimdiye kadar hiç Haydaroğlu evden eve nakliyat ile taşınmadıysanız bizimle tanışmak, taşınmak ve gerçek hizmeti öğrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir.

Samandıra Eşya Depolama:  Samandıra’da eşyamı nasıl bir depoya koyacağım diye korkmayın. Eşyanızı Haydaroğlu evden eve nakliyat’ a teslim edin ki, gözünüz arkada kalmasın. Depo olarak iki tür depo hizmetinize sunmuştur.

evdenevenakliyathizmetlerimiz

Samandıra Genel Bilgilendirme: Sancaktepe İlçesi’ne bağlı Samandıra Beldesi 150.000 nüfusludur. Samandıra yakın zamana kadar nahiye ve köy vasfında kalmış, 1992 yılında belediye statüsüne kavuşarak hızlı bir şekilde gelişmiştir. Sınırları içinde Fenerbahçe Samandıra tesisleri ve Samandıra Askeri Havaalanı’nı bulundurur.