Sancaktepe evden eve nakliyat

Mayıs 12, 2013

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur.
Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve güneydoğusunda Sultanbeyli ilçelerine komşudur. İlçe 61,90 kilometrekaredir, nüfusu 241.000’dir ve sınırları dahilinde toplam 20 mahalle ve 1 köy vardır. Ümraniye’ye bağlı Sarıgazi, Yenidoğan ve Kartal’ın Samandıra beldelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlçe kaymakamlık ve yeni belediye binaları Sarıgazi merkezinde inşa edilmiştir.

Haydaroğlu evden eve nakliyat ve taşımacılık firması olarak Sancaktepe ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Sancaktepe evden eve nakliyat ta firmamız HAYDAROĞLU Nakliyat’ a eşyalarınızın taşınması hususunda sonsuz güven duyabilirsiniz. Sizde bu güven duygusunu oluşturacak şeylerin başında tecrübemiz ve hizmet  kalitemiz gelmektedir.

Sancaktepe evden eve nakliyat için eşya taşımak denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olmamız bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Siz müşterilerimize bu gururu bize yaşattığınız için firmamız HAYDAROĞLU Nakliyat olarak teşekkürü bir borç biliriz.

Bize ulaşmak artık çok kolay! Müşterilerimizin her türlü taşıma hizmetinden yaralanması ve eşya taşıma ile ilgili aklına gelebilecek her türlü soru için tek yapmanız gereken sitemizde bulunan telefon numaralarımızı aramak olacaktır.