Şile evden eve nakliyat

Mayıs 12, 2013

Haydaroğlu evden eve nakliyat  19 yılın  verdiği tecrübe ile Şile evden eve nakliyat sektöründe  güvenli, itinalı ve ambalajlı taşımacılık  hizmeti vermektedir.

evdenevenakliyathizmetlerimiz

7 gün 24 saat hizmet politikamız ile 24 kişilik  kadromuz ile deneyimli elemanlarımız  Şile evden eve nakliyat,  Şile şehir içi,  şile şehirlerarası, ofis ve ev taşımacılığında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Eşyalarınız yerinde sökülüp montajı ve ambalajlama işlemi yapıldıktan sonra, düzgün bir şekilde araçlara yüklenir sonrasında ise yeni adresinize güvenli ve yeni araçlarımız ile taşındıktan sonra istediğiniz bölüme taşındıktan sonra gereken eşyalarınızın montalama ve gerekiyor ise elektiriksel bağlantıları yapılarak işlem sonlandırılır.

nakliyatbilgilendirme

Evden Eve Nakliyat sektöründe hızla yükselen firmamız müşterilerinden aldığı güvenle yoluna devam etmektedir.

Her Müşteri çeşitli kaynaklardan fiyat araştırması yapmaktadır.

”  HAYDAROĞLU NAKLİYAT YÖNETİMİ olarak fiyat konusunda ve hizmet kalitesi konusunda oldukça iddialıyız. Bizden Fiyat Alamadan taşınmayınız. ”

Haydaroğlu evden eve nakliyat ve taşımacılık firması olarak Şile ilçesinde en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde başarısıyla, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan  dünya şirketi olmak.

k1 k3

Hizmetlerinde Kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.