Sultanbeyli evden eve nakliyat

Mayıs 12, 2013

SULTANBEYLİ EVDEN EVE NAKLİYAT – EVDEN EVE TAŞIMA – EŞYA DEPOLAMA – EŞYA PAKETLEME

ambalajlama

Firmamız Sultanbeyli evden eve nakliyat alanında kaliteli hizmet vermekteyiz

Sultanbeyli Evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmuştur.  Eşyalarınızı büyük bir özenle paketler ve araçlarımıza yükleriz.  Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir.

evdenevenakliyathizmetlerimiz

                                PROFESYONEL NAKLİYAT HİZMETİ NASIL OLMALIDIR
Sultanbeylinde ve genel olarak Evden eve nakliyat hizmeti tamamen profesyonel ekipler tarafından profesyonel ekipmanlar ile verilmesi gereken bir hizmet alanıdır. Nakliyat hizmeti esnasında firmalar müşterilerinin en değerli eşyalarını  emanet almaktadır. (MUTLAKA SİGORTALANMALIDIR)
Eğer bu nakliyat hizmeti düşük standartlarda düşük kalitede sunulduğu takdirde eşyaların nakliye esnasında ortaya pek çok olumsuz durum (kırılma, çizilme, leke, yırtılma vb.) çıkmaktadır. Bu neden ile nakliyat hizmetinin tamamen teknolojik bir altyapı üzerinden vatandaşlara sunulması gerekmektedir.(KESİNLİKLE UCUZ’A KAÇMAYINIZ)
Evden eve nakliyat hizmetinin Belirli taşıma standartlarına uygun bir kalitede sunulması gerekmektedir. Bunun için mutlak suret ile nakliyat firmasının tüm dünya genelindeki teknolojiyi yakinen takip etmesi ve hizmetinde sunmak üzere firma bünyesine en iyi şekilde entegre etmesi gerekmektedir.
Bunun yanı sıra bu teknolojik gelişmeler hakkında da bünyesinde yer almakta olan her bir personelin bilgi edinebilmesi ve tecrübe kazanabilmesi için düzenli eğitim seminerlerine tabii tutması gerekmektedir. Böylece nakliye esnasında karşılaşılabilecek durumlara karşı pratik çözümler oluşturulabilmektedir.
Ayrıca evden eve nakliyat hizmetinin sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmesi amacı ile mutlak suret ile ekspertiz hizmeti vermesi gerekmektedir. Bu hizmeti ayrıca ücretsiz olarak müşterilerine sunmaları gerekmektedir. Ekspertiz hizmeti sayesinde eşyaların nitelikleri hakkında bilgi sahibi olunması sayesinde eşyaların her birine özel olarak paketleme malzemelerini hazırlayabilmektedir.
Böylece eşyaların nakliye esnasında ortaya çıkabilecek olumsuz durumlara karşı güvenlik önlemleri alınmış olmaktadır. Bunun dışında eşyaların nakliyesinin özel tasarım, teknolojik açıdan tam donanımlı nakliye araçlarında yeni adreslerine nakliye edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde eşyaların yol esnasında sarsılma gibi olumsuz etkilerden korunması sağlanabilmektedir.
Ayrıca nakliyat firmasının mutlak suret ile müşterilerine sigorta hizmeti sunması gerekmektedir. Her bir eşya tek tek sigortalanmalıdır. Böylece oluşabilme ihtimali olan olası bir olumsuz durumda müşterinin mağduriyet yaşaması engellenmiş olmaktadır. (GÖZARDI EDİLMEYECEK BİR PAYLAŞIMDIR)

nakliyathizmetlerimiz

Sultanbeyli Genel Bilgi; İstanbul ilinin bir ilçesidir. Sultanbeyli adı “Sultanbeyli’nin yeri” olarak bilinirken daha sonra “Sultan Beyliği Çiftliği”, “Sultan Beyliği” daha sonrada “Sultanbeyli” olarak kullanılagelmiştir.