Üsküdar evden eve nakliyat

Mayıs 12, 2013

Üsküdar evden eve nakliyatdepolamapaketleme – Hizmeti

evdenevenakliyataraclarimiz

Haydaroğlu Nakliyat Olarak Üsküdar şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma hizmeti sunmaktayız. Firmamız sadece Üsküdar evden eve taşıma hizmeti ile kendini sınırlamamaktadır. Haydaroğlu Nakliyat Tüm Türkiye Geneline taşıma hizmeti ve depolama hizmeti vermektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe 20 yıllık tecrübesi ile gün geçtikçe gelişen teknoloji ve taşıma prensibiyle siz müşterilerine en iyi hizmeti verir. Yenilenen araç parkı, araçlar, eğitimli perosneller ve taşıma ekipmanları ile taşınma artık büyük bir yük olmaktan çıkıyor. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için Yetim kadromuz sürekli çalışmaktadır.

ambalajlama

Üsküdar’da evden eve nakliyat hizmeti sunan en iyi firmalardan biri olduğumuzu idda ediyoruz ve mutlaka bizden fiya almnızı tavsiye ediyoruz.

Haydaroğlu NAKLİYAT Çalışma Prensiplerini kısaca sıralayacak olur isek: 

Sunduğu hizmetin sorumluluğunu taşır, kaliteli, hızlı, güveli ve en önemlisi sıfır hata ile çalışır. Haydaroğlu Nakliyat müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Müşterilerine devamlı yüksek kaliteli ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Müşterisinin acil durumlarına öncelik verir ve Hizmette kaliteden hiçbir şekilde taviz vermez. Evden Eve Nakliyat sektöründe sürekli gelişim sağlayan firma olup aynı zamanda kendisini inceler, değerlendirir, yeniler. Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir ve tüm Ekibimiz Profsyonel (Lisanslı) personellerden oluşmaktadır.

nakliyathizmetlerimiz

Üsküdargenel Bilgi: İstanbul’un Anadolu Yakası’nın bir ilçesidir. Üsküdar İlçesi, kuzeyde Beykoz, kuzeydoğuda Ümraniye, doğuda Ataşehir, güneyde Kadıköy ilçeleri ve batıda İstanbul Boğazıyla çevrilidir.
İlçenin nüfusu, 2012 genel nüfus sayımında yaklaşık 535.916 kişi olarak tespit edilmiştir. 33 mahalleden oluşumakta olup, köy yerleşimi yoktur.