Yakacık evden eve nakliyat

Mayıs 12, 2013

Resmi Web Sitemizin Yakacık Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgesi Tanıtım Sayfası:

hlogo

 

Yakacık İstanbul Kartal ilçesinin kuzeyinde bulunan Uğur Mumcu, Soğanlık, Kurfalı semtleri tarafından çevrili, Ayazma’sı ile meşhur ayrıca Kartal’ın en yüksek tepesi olan Aydos Tepesi’ne ve bu tepenin üzerinde bir kent ormanına sahip “İstanbul’un Balkonu” diye anılan yerleşim merkezidir.

Haydaroğlu evden eve nakliyat ve taşımacılık firması olarak yakacık  ilçesinde 19 yılı aşkın süredir  hizmet vermekteyiz.

nakliyathizmetlerimiz

Yakacık Evden Eve Nakliyat Sektöründe Güçlü Referanslara Sahip Olan Haydaroğlu Nakliyat Yakacığın En Tanınmış ve En Güvenilir Nakliyat Firmaların Biridir.

Yakacık Evden Eve Nakliyat fiyatları konusunda son derece makul seviyede tutarak müşterilerinin yüzünü güldürmeyi sürekli başaran bir firmayız.

evdenevenakliyathizmetlerimizHaydaroğlu Yakacık Evden Eve Nakliyat İçin Kalite Standartlarının Özeti;

Sunduğu hizmetin sorumluluğunu taşır, kaliteli, hızlı, güveli ve en önemlisi sıfır hata ile çalışır.

Haydaroğlu Nakliyat müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Müşterilerine devamlı yüksek kaliteli ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Müşterisinin acil durumlarına öncelik verir ve Hizmette kaliteden hiçbir şekilde taviz vermez.

Evden Eve Nakliyat sektöründe sürekli gelişim sağlayan firma olup aynı zamanda kendisini inceler, değerlendirir, yeniler.

Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir ve tüm Ekibimiz Profsyonel (Lisanslı) personellerden oluşmaktadır.
evdenevenakliyataraclarimiz

Haydaroğlu evden eve Nakliyat Sektöründe ülkemizin dört bir yanında tecrübeli personel kadrosu ve geniş araç filosu ve nakliyat asansörleri ile şehir içi ve şehirler arası ev-ofis nakliyatını, depolama hizmetini kaliteli hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Firamamız başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni nakliye sistemlerini kendi bünyesine eklemiştir siz değerli müşterilerimizin tüm nakliyat ihtiyaçlarını karşılayacak durumdadır.